Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Afgánský migrant ve Francouzském Lyonu bodal nožem kam to šlo. Zabil člověka a devět dalčích zranil

Autor článku: |2019-09-03T13:37:35+01:003. 9. 2019|Krimi, zzz_další titulní zprávy|

Devatenáctiletý muž byl zabit a dalších devět bylo zraněno poté, co afghánský migrant začal čekající cestující na autobusové zastávce bodat nožem. Policie uvedla, že útočníkem byl afghánský „žadatel o azyl“, který dříve nebyl zpravodajským službám ani policii znám.

Přivolaný zdravotník novinářům sdělil, že tři z devíti obětí byly během útoku, ke kterému došlo na předměstí Villeurbanne, kriticky zraněny.  Jeden svědek, jehož košile byla potřísněna krví, prohlásil: „Na zastávce autobusu číslo 57 stál muž, který náhle začal bodat nožem ve všech směrech.

Podle mluvčího policie je 33letý útočník afghánský státní příslušník, který požádal o azyl ve Francii. Na vyřízení žádosti stále čeká. Krátce po běsnění byl útočník zatčen. Nyní je ve vazbě za podezření z vraždy a pokusu o vraždu, informovala agenturu AFP městské státní zastupitelství.

V reakci na brutální a nesmyslné násilí prohlásila Marine Le Pen: „Naivita a laxnost naší migrační politiky vážně ohrožuje bezpečnost Francouzů.“ Motiv útoku zůstává zatím nejasný.

Zdroj zde.

loading...