Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

88letá žena v Belgii zemřela poté, co ji podřezal migrant

Autor článku: |2019-10-17T16:06:49+02:0018. 10. 2019|Svět, zzz_další titulní zprávy|

88letá žena zemřela v nemocnici v Antverpách poté, co jí přistěhovalec na ulici prořízl hrdlo. K útoku údajně došlo v studentské oblasti Antverp v Raapstraatu. Holandské noviny Het Laatste Nieuws uvádí, že starší žena byla dopravena do nemocnice, kde svému zranění podlehla.

Útočník, který je pravděpodobně východoevropského původu, z místa činu uprchl. Policie ho však brzo našla a uvěznila. Prokurátor v Antverpách potvrdil, že útočník byl přemístěn do policejní vazby.

Předběžná zjištění naznačují, že pachatel mohl žít ve stejné budově jako 88letá oběť. Stéphanie Chomé z státního zastupitelství v Antverpách prohlásila, že „v zájmu vyšetřování nebudou k případu poskytovány další informace.

Vražda se stala jen týden poté, co byl patnáctiletý belgický chlapec brutálně zbit skupinou imigrantů ve čtvrti Kalmthout v Antverpách. V důsledku útoku byl chlapec hospitalizován s těžkými zraněními na tváři.

Na začátku října v Herentals, v provincii Antverpy, byl do nemocnice převezen revizor veřejné dopravy se zlomeným nosem. Při revizi jízdenek přistihl totiž afrického migranta bez platné jízdenky a ten si to nenechal líbit.

Zdroj zde.

loading...